Тиждень фізичної культури та спорту

Фізична активність є найкращими ліками для зняття психоемоційного напруження, подолання стресу, профілактики захворювань. Фізичні вправи допомагають покращити настрій, здобути відчуття впевненості, привести до оптимального рівня функціональний стан організму. З цією метою в рамках проведення тижня фізичної культури та спорту в СЗСШ №1 у період з 03.04 по 08.04.2023 відбулося цілий ряд заходів:

• Серед учнів  10-11-х класів відбулися змагання з волейболу (перемогла збірна команда 11-х класів)
  • Серед учнів 8-9 класів – змагання з футболу (перемогла збірна команда 9-х класів)
  • Учні очних 7-х класів також долучилися до гри у волейбол  (перемогла команда 7-Б класу)
  • Для учнів 5-х класів відбулося спортивне свято «CoolGames», де учні не тільки змагалися у різноманітних естафетах, а милувалися показовими виступами кращих спортсменів.
  • Для учнів 4-х класів були проведені «Веселі старти».
  • До Всесвітнього Дня здоров`я, який припадає на 7 квітня, відбулися змагання з волейболу та футболу серед збірної команди 11-х класів та збірної команди вчителів (у двох видах спорту перемогла команда вчителів)
  • Для педагогічного колективу були проведені «Веселі старти», де взяли участь дві команди.