Здоров'я школярів  багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і  практичних навичок, які сприяють збереженню здоров'я. На даний момент освітній заклад відіграє велику роль у розвитку здоров'я дитини, її ставлення до свого здоров'я, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя. З цією метою в рамках тижня основ здоров`я в СЗСШ №1 у період з 03.04 по 08.04.2023 відбулося цілий ряд заходів:

• У бібліотеці відбулася тематична виставка-адвайзер «Згубити здоров’я легко, а повернути – важко»
  • Виставка плакатів та колажів  «Здоровий спосіб життя», «Здорово бути здоровим!», «Підліткові компанії», «Булінг»
  • Використовуючи QR-коди учні мали можливість перегляди різноманітні  відео «Небезпечні знахідки», «Правда про куріння», «Як підтримати людину у стресі»…
  • Учні мали можливість розв`язати кросворди, ребуси, криптограми
  • Для учнів 5 –х класів відбувся  урок-тренінг «Дії під час пожежі»
  • Були підготовлені матеріали для батьківських груп «Роль сім’ї у формуванні здорового способу життя»
  • Для учнів 8-10-х класів відбулася зустріч з практичним психологом Володимиром Олексієнко «Залежність. Сутність, подолання та профілактика» щодо профілактики шкідливих звичок.

Фізична активність є найкращими ліками для зняття психоемоційного напруження, подолання стресу, профілактики захворювань. Фізичні вправи допомагають покращити настрій, здобути відчуття впевненості, привести до оптимального рівня функціональний стан організму. З цією метою в рамках проведення тижня фізичної культури та спорту в СЗСШ №1 у період з 03.04 по 08.04.2023 відбулося цілий ряд заходів:

• Серед учнів  10-11-х класів відбулися змагання з волейболу (перемогла збірна команда 11-х класів)
  • Серед учнів 8-9 класів – змагання з футболу (перемогла збірна команда 9-х класів)
  • Учні очних 7-х класів також долучилися до гри у волейбол  (перемогла команда 7-Б класу)
  • Для учнів 5-х класів відбулося спортивне свято «CoolGames», де учні не тільки змагалися у різноманітних естафетах, а милувалися показовими виступами кращих спортсменів.
  • Для учнів 4-х класів були проведені «Веселі старти».
  • До Всесвітнього Дня здоров`я, який припадає на 7 квітня, відбулися змагання з волейболу та футболу серед збірної команди 11-х класів та збірної команди вчителів (у двох видах спорту перемогла команда вчителів)
  • Для педагогічного колективу були проведені «Веселі старти», де взяли участь дві команди.

«Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я» - це про те, як творчо, весело та активно може проходити робота на тренінгах в рамках програми, розробленою і впровадженою міжнародною фундацією GoGlobal.

Дякуючи нашим неймовірним тренерам – практичному психологу Ользі Шушуновій та педагогу Ользі Лапі, 45 вчителів, серед яких були як класні керівники, так і просто педагоги школи, плідно, активно та продуктивно провели свій час. Слухали, вчилися, грали, ділилися досвідом, переживали різні життєві моменти завдяки вправам соціального театру, дізнавалися про нові поняття, такі як резильєнтність, промоція, превенція і т. п. Поговорили багато про супровід та підтримку, створили план тижня промоції психічного здоров’я в школі – цікавих активностей вистачало для того, щоб навчити організовувати простір, чутливий до психічного здоров’я освітян нашого закладу. Ми дуже вдячні міжнародній фундації GoGlobal за можливість дізнатись більше про такі важливі речі, та ще більше використовувати їх у нашому житті.