Тренінг для педагогів «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я»

«Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я» - це про те, як творчо, весело та активно може проходити робота на тренінгах в рамках програми, розробленою і впровадженою міжнародною фундацією GoGlobal.

Дякуючи нашим неймовірним тренерам – практичному психологу Ользі Шушуновій та педагогу Ользі Лапі, 45 вчителів, серед яких були як класні керівники, так і просто педагоги школи, плідно, активно та продуктивно провели свій час. Слухали, вчилися, грали, ділилися досвідом, переживали різні життєві моменти завдяки вправам соціального театру, дізнавалися про нові поняття, такі як резильєнтність, промоція, превенція і т. п. Поговорили багато про супровід та підтримку, створили план тижня промоції психічного здоров’я в школі – цікавих активностей вистачало для того, щоб навчити організовувати простір, чутливий до психічного здоров’я освітян нашого закладу. Ми дуже вдячні міжнародній фундації GoGlobal за можливість дізнатись більше про такі важливі речі, та ще більше використовувати їх у нашому житті.