Земля - наш дім,
і нам у ньому жити!

У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів загальноосвітніх та спеціальних умінь, такі як: уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. Засвоєння знань пов'язується зі здатністю учня свідомо використовувати їх у повсякденному житті. Метою Тижня природничих наук, який пройшов з 17 по 21 квітня 2023 р. в СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов,  є розширення знань учнів з природничих наук, розвиток світогляд, виховання любові до природи, навколишнього світу.

В рамках Тижня природничих наук відбулося цілий ряд заходів:

1. Виставка стіннівок, навчальних проєктів з хімії, біології, географії.
  2. Для учнів 8-х класів був проведений біологічний квест «Таємниці людського тіла» та географічний – «Я люблю Україну».
  3. Для учнів 6-7 класів були проведені уроки на свіжому повітрі «Вивчаємо весняні рослини парків Чернігова», «Юні етологи досліджують форми поведінки птахів рідного краю».
  4. Учні 9-х класів долучилися до розмови про шкоду сучасних трендів тютюнопаління «Шкідливе прикидається безпечним».
  5. Учні 10-х класів взяли участь у природничій грі «Ерудит» та географічному QUIZ.
  6. Учні 11-10-х класів з метою профорієнтаційної роботи  взяли участь у вебінарі Київського НАУ, факультету хімічних технологій «Сучасні технології в хімічній освіті та науці». Крім того, для учнів 11-х класів пройшла конференція «Наше місто - екомісто щасливих людей»
  7. З метою популяризації хімії, як навчального предмету, учні 7-х класів провели цікаві досліди для учнів початкової школи.
  8. Також, для учнів 7-х класів була проведена інтелектуальна гра «Юні вундеркінди»

Сподіваємось, проведені заходи і надалі будуть розвивати в учнів почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє планети; виховувати прагнення до гармонії, людяності, доброти!