Тиждень основ здоров’я

Здоров'я школярів  багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і  практичних навичок, які сприяють збереженню здоров'я. На даний момент освітній заклад відіграє велику роль у розвитку здоров'я дитини, її ставлення до свого здоров'я, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя. З цією метою в рамках тижня основ здоров`я в СЗСШ №1 у період з 03.04 по 08.04.2023 відбулося цілий ряд заходів:

• У бібліотеці відбулася тематична виставка-адвайзер «Згубити здоров’я легко, а повернути – важко»
  • Виставка плакатів та колажів  «Здоровий спосіб життя», «Здорово бути здоровим!», «Підліткові компанії», «Булінг»
  • Використовуючи QR-коди учні мали можливість перегляди різноманітні  відео «Небезпечні знахідки», «Правда про куріння», «Як підтримати людину у стресі»…
  • Учні мали можливість розв`язати кросворди, ребуси, криптограми
  • Для учнів 5 –х класів відбувся  урок-тренінг «Дії під час пожежі»
  • Були підготовлені матеріали для батьківських груп «Роль сім’ї у формуванні здорового способу життя»
  • Для учнів 8-10-х класів відбулася зустріч з практичним психологом Володимиром Олексієнко «Залежність. Сутність, подолання та профілактика» щодо профілактики шкідливих звичок.