Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Ознайомлений – значить захищений,
Попереджений – значить озброєний!

Основне завдання освітнього закладу – створення безпечного освітнього середовища для всіх учасників процесу, особливо в період воєнних дій, які відбуваються в країні.

З цією метою в СЗСШ №1 в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня цивільного захисту, які проходили з 15.09.24 по 19.04.2024 та з 22.04.24 по 26.04.24 відбулися цілий ряд заходів:

1. Виставка тематичних стіннівок та літератури.
  2. Конкурс малюнків «Дякую ЗСУ!», «Дякую рятувальнику!»
  3. Тренінг «Надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах», який був проведений бойовим медиком А4119 батальону «Дике поле» Оксаною Шульгою для учнів 10-11-х класів та громадською організацією Центурія - 9-х класів.
  4. Уроки-тренінги «Емоційна саморегуляція в умовах воєнного стану» для учнів 9-х класів.
  5. Години спілкування на тему «Вибухонебезпечні предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів» для учнів 6-8 класів.
  6. Квест «Знати. Вберегтись. Врятувати» для учнів 5-х класів.
  7. В рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» разом фахівцями Головного управління ДСНС був проведений захід, в якому взяли участь представники Національної поліції, рятувальники, кінологи. Учням вкотре нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватися у повсякденному житті, працівники Національної поліції провели виступ щодо профілактики та попередження дорожньо-транспортних пригод та травматизму серед дітей та підлітків.
  8. Бесіди «Здорові звички-здоровий спосіб життя», «Первинні засоби гасіння пожеж».
  9. Відбулися практичні навчання щодо дій учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.
  10. Зустріч з ветераном бойових дій, який захищав місто Чернігів, лейтенантом Білецьким Ігорем Васильовичем
  11. Участь у змаганнях «Стрільба з пневматичної гвинтівки» в рамках І етапу гри «Сокіл»(«Джура»).
  12. День цивільного захисту та День охорони праці.