В сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток молодої людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Одним із напрямків, який впливає на стан здоров`я, є активно-спортивний спосіб життя. Освітній заклад відіграє неабияку роль у розвитку здоров`я дитини, її ставлення до свого здоров`я, здорового способу життя, рухових активностей.

В рамках проведення Тижня основ здоров`я, фізичної культури та спорту, який відбувся з 01.04.2024 по 05.04.2024р.  у СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов були проведені такі заходи:

• Протягом тижня на перервах проводилися рухові активності «Олімпійська надія» для всіх бажаючих. Це локації зі стрибків з місця, набивання м`яча, підтягування, стрибки зі скакалкою, дартс.
  • Серед учнів 7-8х класів відбулися змагання з футболу. До них долучилися учні 9х класів.
  • Учнів  10х класів показали вміння грати у волейбол.
  • Для учнів 5-6х класів відбулися веселі перегони, де учні могли показати свою спортивну спритність та кмітливість.
  • Виставка плакатів та колажів  «Здоровий спосіб життя», «Здорово бути здоровим!», «Підліткові компанії», «Булінг», «Не дай СНІДУ шанс!» «Екосвідомість», «Мінна безпека».
  • Використовуючи QR-коди учні мали можливість перегляди різноманітні  відео «Небезпечні знахідки», «Правда про куріння», «Як підтримати людину у стресі».
  • Для учнів 5х класів відбувся  урок-тренінг «Дії під час пожежі».
  • Були підготовлені матеріали для батьківських груп «Роль сім’ї у формуванні здорового способу життя».
  • Учні 9х класів взяли участь у брейн-рингу «Ми за здоровий спосіб життя!», а учні 6х – «Азбука здоров`я».
  • Завершив тиждень відкритий чемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед школярів, в якому команда СЗСШ №1 посіла почесне перше місце.

Маємо сподівання, що всі ці заходи ще більше привернуть увагу сучасної молоді до здорового способу життя та фізичної активності. Адже  бути здоровим та активним –це круто!