До 2-ої річниці звільнення Чернігівщини учні школи доєдналися до акції, організованою волонтерською спільнотою «Запали свічку пам’яті» в пам’ять про наших захисників, які віддали життя в боротьбі за визволення нашого рідного краю – Чернігівщини та простих мирних жителів, які стали безневинними жертвами російської агресії.

Пам’ятаємо! Не пробачимо! Переможемо!

Урок волонтерства від ГО «Українська монолітність» - це можливість дізнатись в цілому про волонтерство, історію заснування цього руху, види волонтерства, які є актуальні можливості для цього у нашому місті, а також познайомитися з цікавими прикладами волонтерства як в Україні, так і за кордоном. Учні були дуже зацікавлені, адже тема волонтерства завжди актуальна, особливо в даний період історії нашої країни.

Дуже дякуємо ГО «Українська монолітність» за цікавий урок та наданий поштовх для наших учнів як залучатись до руху, так і продовжувати свою волонтерську діяльність.