Тиждень трудового навчання та технологій

І щоб не думали та не казали,
А труд в житті – найважливіша справа

Головною метою трудового навчання та технологій є формування технологічно грамотної особистості, підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства. У процесі трудового навчання й виховання у дітей виробляється активна життєва позиція. У цьому трудове навчання займає важливе місце в освітньому процесі.

Тому у рамках Тижня трудового навчання та технологій, який проходив в СЗСШ №1, було проведено ряд заходів:

1. Екскурсія учнів 4-х класів до майстерень з майстер-класом по виготовленню великоднього «Орігамі» (кроликів та кошиків)
  2. Майстер-класи по виготовленню щіток для прибирання шкільної майстерні, виробів із дерева, ажурне випилювання з тонких деревних матеріалів, виготовлення сувенірів.
  3. Майстер-класи «Плетення  патріотичного браслета», «Виготовлення  ляльки-мотанки», до яких долучилися учні і початкової школи. Браслети і обереги були передані воїнам ЗСУ.
  4. Віртуальна екскурсія «Виготовлення автомобілів, цвяхів, гайок, болтів, слюсарних інструментів», «Швейна фабрика», «Пошив взуття», «Виготовлення цегли», «Зимовий сад», «Як печуть хліб»
  5. Виставка стіннівок «Великодня Писанка».
  6. Виставка творчих робіт учнів 5-9 класів.

Дякуємо всім вчителям та учням за естетичне задоволення! Бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення!