Волонтерська діяльність школи

Наша школа продовжує волонтерську діяльність – підтримуємо наших захисників усіма своїми силами. Завдяки учням, батькам та вчителям школи було фінансово підтримано закупку дрону та тепловізору для підрозділу 1-ої окремої танкової Сіверської бригади, а також ремонту авто для воїнів військової частини А 7047.

Також, продовжується акція «Зігрій солдата», завдяки чому було зібрано та передано для бійців 1-ої окремої танкової Сіверської бригади ІІ стрілецького батальйону ще й речова допомога: окопні свічки, генератори, бензопили, смаколики, продукти харчування, засоби гігієни та ін. Особливу радість та вдячність у захисників викликали малюнки та обереги, виготовлені нашими неймовірними учнями в якості підтримки.

Також, до нашої діяльності доєдналися і студенти ЧНПУ – як випускники школи, так і небайдужі люди, вони надали цінні речі, які придбали після проведення благодійного ярмарку власних робіт.

Військові були дуже вдячні, та приємно вражені вмотивованістю допомагати бійцям ЗСУ. Школі була передана пам'ятна табличка від 1-ої окремої танкової Сіверської бригади. А також до школи був привезений стяг полку Азов, який потрапив до нас з самої Фортеці Бахмут. Нажаль, не всі бійці, що його підписали, залишились в живих, але ми будемо їх пам’ятати та молитися за тих, хто продовжує захищати нашу рідну землю та наш спокій.

Наближаємо перемогу разом! Усе буде Україна!