10 березня у СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся конкурс читців «Ідемо стежками до Тараса», присвячене 209-річчю з дня народження великого Кобзаря – Тараса Шевченка.

В цей день у бібліотеці нашої школи панувала її величність Поезія. Звучали твори Т. Г. Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко та інших поетів та поетес нашої країни. Красою захоплювали твори ліричного жанру, сміхом звучала жартівлива поезія, авторські твори учнів школи захоплювали. Конкурс перетворився на справжнє свято творчості і духовності.

Бажання взяти участь у конкурсі виявило більше 50-ти учнів школи з 3 по 11 класи. Досвідчене та компетентне журі оцінювало декламацію творів, та визначило в подальшому переможців – тих, які на високому рівні виконали поетичні твори. Зокрема, переможцями у різних номінаціях та вікових категоріях стали: Перова Аліса (3-В), Бугайов Мар’ян (3-В), Грищенко Олександра (7-А), Лозіцька Весна (9-Б), Рень Діана (10-А), Стеценко Аріна (8-В), авторською лірикою глядачів та журі приємно вразили Бєлік Олександра (8-Б) та Дятлов Андрій (10-Г).

Свято поезії закінчилося, але шлях у світ поетичного слова триває. Бажаємо усім успіхів та натхнення!

Поезія — це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі.

Ліна Костенко