Лекції з мінної безпеки

До нашої школи завітали представники FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності та у доступній та цікавій формі розповіли дітям про мінну небезпеку та ризики, пов'язані із вибухонебезпечними залишками війни.

Мінна безпека – важлива тема сьогодення для українських громадян, адже вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу для населення.

Учні  уважно слухали про різновиди вибухонебезпечних предметів та правила поведінки у разі їх виявлення. Фахівці також наголосили, що ні в якому разі не можна чіпати або брати до рук підозрілий предмет, здійснювати будь-які дії, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, світлових, звукових впливів і нагрівання.

Безпека та обачність понад усе! Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є порушення елементарних правил безпеки.