День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. І нашу школу не оминуло стороною це свято – вже з самого ранку у школі панувала тепла та душевна атмосфера, і навіть повітряна тривога не завадила дітям та вчителям відсвяткувати цей яскравий день.

Цьогоріч у школі продовжили традицію роботи святкової пошти і вже за деякий час скринька була переповнена валентинками, адже було багато охочих висловити свої почуття та передати їх до адресатів. Також, активісти з Президентської ради на перервах та в укритті під час тривоги пропонували всім охочим робити тематичні фотографії за допомогою виготовленої спеціально до цього дня фотозони. Особливо яскравими залишилися спогади про те, як учні та вчителі школи доєдналися до участі у флешмобі «Одягни червоне та рожеве» задля підтримки духу романтики та ніжності у цей день.

І на завершення цього чарівного та романтичного дня, у актовій залі школі було проведено Романтичний QUIZ, де приймали участь команди хлопців та дівчат. Різноманітні раунди - не тільки романтичного характеру, а ще музичні паузи та веселі руханки створили незабутню позитивну атмосферу цього заходу. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.