У нашій школі було проведено інформаційний марафон «Безпека під час війни», який було підготовлено представниками шкільного самоврядування для молодших школярів на основі інформаційних плакатів-комікісів. Також, ці плакати було розміщено на інформаційному стенді, до якого учні залюбки підходили та роздивлялися те, що цікавого написано т намальовано у цих коміксах. За відгуками дітей було з’ясовано, що герой їм дуже сподобався, а також інформація подана в доступній для них формі.

27 січня.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який був проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…

Президент України Володимир Зеленський під час вшанування пам’яті жертв Голокосту в історико-меморіальному заповіднику "Бабин Яр" промовив: "Ми знаємо й памʼятаємо, що байдужість убиває разом із ненавистю. Байдужість і ненависть завжди тільки вдвох здатні творити зло. Сьогодні ми повторюємо ще вагоміше, ніж раніше: ніколи знову – ненависті; ніколи знову – байдужості. Що більше народів світу подолають байдужість, то менше простору у світі залишиться для ненависті".

Символом  Голокосту  є метелик. Чому саме він? В 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: «…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!»

А в нашій школі у цей день учні 5-8 класів познайомилися з Інтерактивною виставкою "(Не)Дитячі історії" – вона складається  з 12 плакатів, у яких розповідаються історії одинадцяти дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни та Голокосту. Герої виставки розказують нам про різний досвід: переслідування, дискримінацію, втечу, порятунок, загибель, участь у спротиві. Ми дізнаємося про їхні життя,  стосунки між собою, з оточенням, представниками влади.

Також учням було запропоновано написати побажання для майбутніх поколінь і закріпити метеликів – символів цієї страшної події, на вогнищі, яке, будемо сподіватися, ніколи більше не запалає в світі.