Заряд позитивних емоцій і багато корисної інформації для учнів, батьків та вчителів привіз із собою до нашої школи відомий український телеведучий Олександр Педан. НеЛекція – саме під такою назвою він провів зустріч з учнями 7-11 класів. Їх мета - у легкій, доступній та інтерактивній формі поговорити з учнями на важливі теми, пояснити школярам, чому важливо продовжувати навчатися під час війни, що не потрібно залишатися зі своїми страхами і тривогами наодинці, як спорт допоможе їм боротися зі стресом та що таке мінна безпека. Хоч ми і навчаємо цього наших учнів на уроках, але інша справа, коли їх кумир розповідає їм про це зрозумілою для них мовою, з різними інтерактивними завданнями та квестами.

Ми дуже вдячні Дитячому фонду ООН UNICEF «Спільно до навчання», Управлінню освіти Чернігівської міської ради і особисто Олександру Педану за неймовірний захід і незабутні емоції для наших дітей!