Тиждень здорового способу життя

З 14.11.2022 року по 20.11.2022 року в рамках Тижня здорового способу життя, а також з метою підвищення рухової активності молодого покоління,  учні 5-Д класу взяли участь у спортивній естафеті «У здоровому тілі здоровий дух». Також серед учнів 8-х та 9-х класів було проведено спортивне змагання «Рух – це життя» за участю вчителів фізкультури.

У рамках заходу учні 8-х класів, вивчаючи на уроках біології принципи раціонального харчування, підготували проєкти «Рецепти здоров’я», де не тільки створювали власні рецепти, а й власноруч готували і презентували різні страви.

Також було проведено фоточелендж для учнів школи «Тиждень здорового способу життя» та створений тематичний колаж.

Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, дотримуватись правил гігієни. А ще виробляти в собі корисні звички та уникати шкідливих.