З 14.11.2022 року по 20.11.2022 року в рамках Тижня здорового способу життя, а також з метою підвищення рухової активності молодого покоління,  учні 5-Д класу взяли участь у спортивній естафеті «У здоровому тілі здоровий дух». Також серед учнів 8-х та 9-х класів було проведено спортивне змагання «Рух – це життя» за участю вчителів фізкультури.

У рамках заходу учні 8-х класів, вивчаючи на уроках біології принципи раціонального харчування, підготували проєкти «Рецепти здоров’я», де не тільки створювали власні рецепти, а й власноруч готували і презентували різні страви.

Також було проведено фоточелендж для учнів школи «Тиждень здорового способу життя» та створений тематичний колаж.

Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, дотримуватись правил гігієни. А ще виробляти в собі корисні звички та уникати шкідливих.

У рамках проведення другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» в освітньому закладі проведено ряд заходів:

- для учнів 4-х та 5-х класів відбулась зустріч з представниками ДСНС, під час якої учнів ознайомлено з правилами поводження з вибухонебезпечними речовинами та предметами, правилами гасіння пожежі, а також відпрацьовано вміння користуватися вогнегасником;

- для учнів 4-х та 5-х класів представники патрульної поліції Чернігівської області провели урок «Безпечна дорога до школи», де пригадали правила дорожнього руху, види дорожніх знаків, наголосили на необхідності використання світловідбивних елементів на одязі в темну пору доби;

- учні 3-х та 6-х класів узяли участь у конкурсі малюнків «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай»;

- за участю представників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області для учнів 10-х класів було проведено майстер-клас з надання домедичної допомоги постраждалим унаслідок ДТП, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів або потрапляння на них.

Також у шкільній бібліотеці була оформлена тематична книжкова виставка, а у блозі – віртуальна. Для учнів школи був створений інформаційний стенд «Безпека на дорозі в умовах воєнного стану - безпека життя».

Сподіваємось, що всі проведені заходи слугуватимуть основою для подальшої мотивації учнівської молоді до вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони сприяють підтриманню порядку на дорогах, убезпечують дорожній рух і, відповідно, людське життя.

Дякуємо усім, хто долучився до проведених заходів!