Свято Хелловіну відзначають напередодні Дня всіх святих – 31 жовтня. Це свято традиційне для жителів країн західної Європи та США, проте останнім часом стає популярним і в Україні. Запитуючи про ставлення учнів до цього свята, чуємо такі відповіді: «Це весело! Навіть в такі сумні часи людям потрібні позитивні емоції.» Тому 31.10 та 01.11 у нашій школі пройшло декілька заходів до цього дня. Члени Президентської ради завітали до учнів початкової школи та зробили тематичний фейс-арт, організували «музичні перерви», на першому поверсі школи була створена фотозона, де кожен міг зробити собі на згадку гарні світлини. Також до заходу долучилися й діти, які навчаються дистанційно: надсилали фотографії у тематичних костюмах для створення святкового колажу. І навіть через «недолугих сусідів» і відсутність дітей у школі, атмосфера свята надихала вчителів до роботи і творчості.

Happy Halloween! Happy pumpkin!