Тиждень цивільного захисту у СЗСШ №1

Ознайомлений –значить захищений,
Попереджений – значить озброєний!

Основне завдання освітнього закладу – створення безпечного освітнього середовища для всіх учасників процесу, особливо в період воєнних дій, які відбуваються в нашій країні.

З цією метою в рамках Тижня цивільного захисту та Захисту України, який проходив в СЗСШ №1 з 24.04.23 по 28.04.23 відбувся цілий ряд заходів:

• Проведені уроки з мінної безпеки від представників Швейцарського фонду протимінної діяльності FSD.
  • Відбулася зустріч з представниками Червоного Хреста, де учням вкотре нагадали як надавати першу домедичну допомогу при різних видах кровотеч та сформували практичні навички надання допомоги.
  • Учні школи взяли участь у міському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека – в житті, життя – в безпеці» в номінаціях «Малюнок» та «Рукоділля».
  • В рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 24 квітня разом з фахівцями Головного управління ДСНС був проведений захід, в якому взяли участь представники Національної поліції, швидкої допомоги, рятувальники і сапери. Рятувальники нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватися у повсякденному житті, як діяти в разі оголошення сигналу «Повітряна тривога». Сапери вкотре наголосили на дотриманні алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Працівники Національної поліції провели виступ щодо профілактики та попередження дорожньо-транспортних травматизму серед дітей та підлітків. Медичні працівники розповіли про види травм та надання домедичної допомоги.
  • У співпраці з фахівцями ДСНС на базі освітнього закладу створено команду добровільних пожежних-рятувальників «Вогняні месники», яка присвячує вільний від навчання час рятувальній справі, набуваючи практичних умінь та навичок  при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.