Команда учнів та учениць 10х класів нашої школи виграли грант на 5 тисяч доларів на реалізацію свого проєкту «Eco_waves», який спрямований на вирішення проблеми безпритульних тварин та підвищення екологічної свідомості чернігівчан. Завдяки проєкту «UActive», створеному спільно освітніми фундаціями SavED, Go Global та міжнародною організацією Spirit of America, наші учні мали можливість розробити та презентувати повноцінні проєкти, які покликані допомогти школі та громаді стати кращими. Два місяці вони плідно працювали, навчалися, і вже на пітчингу презентували свої напрацювання та були нагороджені за свої старання.

Попереду буде багато ще цікавих викликів і перемог, тож бажаємо учням наснаги та нових звершень!