Перейти до контенту

Тиждень педмайстерності учителів початкових класів

У рамках Тижня педагогічної майстерності  для учителів початкової школи міста в СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулися демонстраційні уроки та виховні заходи, які підготували вчителі Мороз Інна Леонідівна, Залозна Ірина Сергіївна, Савченко Лариса Сергіївна і Ільїна Ольга Анатоліївна. Гості, які відвідали школу, змогли бути присутніми на уроці в 3-Г класі «Іменники власні і загальні. Велика буква у власних назвах» (учитель вищої категорії Мороз І.Л.), разом з учнями 3-В класу під час ранкової зустрічі «Весна» знаходити прикмети весни і створити собі чудовий настрій на весь день (учитель-методист вищої категорії Залозна І.С.). Під час уроку математики у 4-Б класі «Вирази на сумісні дії. Порядок дій у виразах на сумісні дії. Розв’язування задач» (учитель вищої категорії, старший учитель Савченко Л.С.) разом з учнями вчителі вирушили у віртуальну мандрівку рідним містом, де кожен правильно вирішений приклад і розв’язана задача давали змогу поглибити знання певних історичних дат. Цей урок вирізнявся своєю практичною і виховною спрямованістю, насиченістю пізнавальним матеріалом. До того ж, учні при цьому виявили надзвичайно високий рівень як обчислювальних, так і мовленнєвих навичок.

Насамкінець увазі вчителів було представлено виховний захід для учнів 4-А класу «Усі професії важливі, але найголовніша- бути людиною». У спосіб бесіди, інтерв’ю, групової роботи учні познайомилися з особливостями різних професій і навіть підготували творчі проекти про професії майбутнього. Школярі дійшли висновку, що кожна професія важлива й почесна, але найголовніше – за будь-яких обставин ,займаючи будь-яку посаду, залишатися чуйною і порядною людиною.

Сподіваємось, що вчителі, які відвідали демонстраційні заходи, змогли почерпнути те зерно натхнення, яким так щедро ділилися сьогодні  педагоги нашої школи!