Конкурс «Ідемо стежками до Тараса»

27-28 лютого 2020 року на честь чергової річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка у СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов проведено традиційний конкурс «Ідемо стежками до Тараса». Як і в попередні роки, конкурс відбувався в шкільному історичному музеї, що створювало особливу атмосферу для сприйняття поетичних творів. Цьогоріч учасниками конкурсу стали 135 учнів 2-11 класів, які підготували  художні твори різних жанрів як українських , так і зарубіжних авторів. Учні виявили високий рівень виконавської майстерності і розуміння текстів.  Найбільше було прочитано творів Ліни Костенко, Василя Симоненка і Тараса Шевченка. Тож можна стверджувати, що саме ці поети є улюбленими авторами учнівської читацької авдиторії. Надзвичайно приємним було те, що багато учнів читали власні художні твори як поетичні, так і прозові. І хто знає, можливо, ми почули  на цьому святі твори майбутніх поетів, якими колись пишатиметься Україна! Конкурс перетворився на справжнє свято творчості і духовності. Серед учнів кожної паралелі в різних номінаціях було визначено переможців, які будуть нагороджені грамотами під час свята Останнього дзвоника.