Проєкт “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

Спорт - це одна з найдоступніших можливостей відволіктись та розвантажитись для школярів, а проєкт "Пліч-о-пліч" для когось може стати можливістю розкрити свої таланти. Змагання проходять за ініціативою Президента України Володимира Зеленського під лозунгом "Разом переможемо!"

1го лютого стартував ІІ етап проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Дійство почалося в гостинних стінах СЗСШ #1. За право пройти у наступний етап проєкту змагались команди СЗСШ #1 та ЗЗСО #13. Ми стали свідками напруженого, але цікавого матчу між учнями 8-9х класів.

Вітаємо команду ЗЗСО #13 з перемогою і бажаємо подальших успіхів у проєкті.

02 та 07 лютого на базі СЗСШ №1 пройшли змагання ІІ етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед дівчат 8-9х класів. У першому матчі за подальшу участь у проєкті змагались СЗСШ №1 та ЗЗСО №30, де перемогу виборола команда нашої школи, а в другому матчі суперниками для нас стала команда школи №29.

На заходах панувала надзвичайна атмосфера спортивного свята, азарту та єдності. Щира вдячність організаторам змагань!  А також, вітаємо з перемогою команду ЗЗСО №29 та бажаємо успіхів та наснаги у наступних матчах!

14 лютого команда хлопців старших класів продемонструвала свої таланти у ІІ етапі проекту з баскетболу. У цей день, команда «Перші» змагалась з командами шкіл №2 та №22 за право участі у подальших змаганнях.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!