Вшанування пам’яті жертв Голокосту та героїв Крут

Після відзначення Дня Соборності України, обов’язковою традицією у нашій школі є проведення тематичних виховних годин, інформаційних хвилинок, переглядів фрагментів художніх фільмів з подальшим їх обговоренням, виставок літератури у шкільній бібліотеці, оформлення тематичного стенду в історично-краєзнавчому музеї школи, проведення акції «Запали свічку пам’яті» та тематичних уроків історії для вшанування пам’яті жертв Голокосту та вивчення подій легендарної битви під Крутами.
У ці дні – 27го та 29го січня ми доєднуємось до загальної печалі і співчуваємо великим втратам, великим жертвам.
Сторінки нашої історії актуальні та болючі, особливо зараз, коли українська армія та народ продовжують виборювати незалежність і протистояти рашиському злу. Хай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться. Будемо пам’ятати…