Фотовиставка «Наші улюбленці»

До Всесвітнього дня тварин, який відзначається 4 жовтня, у школі відбулась фотовиставка «Мій улюбленець», до участі у котрій додучилися як учні, так і вчителі школи. Багато позитивних емоцій подарувала ця виставка, адже це можливість побачити милих, пухнастих, ласкавих котиків, собачок, кроликів, хом’ячків, які заслужено завойовуювуть величезну любов кожного. Кожна тваринка унікальна, має свої особливості та власний характер.

Вони наші друзі та члени родини. Із ними ми вчимося піклуватися, любити й бути вірними та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь ми отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені...

Також, учні та вчителі школи долучилися до голосування від проєкту “Кілограми щастя ONE”, ініціаторами якого виступили Purina Україна та фонд Happy Paw, яке допомогло нашому Чернігівському ветеринарно-стерилізаційному центру "Крок до тварин" вибороти 3-місячний запас корму для підопічних котиків. Вітаємо та чекаємо Тетяну Діденко у гості з уроками доброти для наших учнів!

Дбайте про своїх пухнастих друзів!