День вчителя 2023

День учителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. А в цьому році це свято співпало зі ще одним – Днем Захисників та Захисниць України. Це симвоічно, адже вчителі – це наші захисники, янголи-охоронці, які воюють на своєму, освітньому фронті. Усі наші вчителі — це освітні сили України.

Тому, щоб вшанувати освітян нашої школи, учні підготували святковий концерт, де вітали вчителів за допомогою яскравих художніх номерів, відео та цікавих конкурсів.

Бути вчителем не лише почесно, але й надзвичайно відповідально. Адже в їхніх руках – дитячі душі. І не лише від батьків, але й від учителя залежить, якою людиною виросте сьогоднішній учень - громадянин нашої країни.  Вони вчать нас цінувати найдорожче – людське життя.

Дякуємо вам, та низько вклоняємось!