Новорічний QUIZ

Тиждень з 19.12 по 23.12 у нашій школі був сповнений різноманітними цікавими подіями та заходами.

Зокрема, 19.12 у актовому залі пройшов Новорічний QUIZ, організаторами якої виступила Президентська рада школи. Стати учасниками цього етапу інтелектуальної вікторини виявили бажання учні 8-10 класів та незмінна команда вчителів. Яскраві позитивні емоції, дружня компанія, новорічна атмосфера зробили цей QUIZ надзвичайно цікавим та незабутнім.

А перемогу у цьому новорічному етапі отримала наша неймовірна команда вчителів, під назвою «Тічери»! Ми вітаємо колег, бажаємо їм і надалі мати успіхи на своєму вчительському фронті, а усіх інших учасників маємо сподівання і надалі бачити учасниками вікторини QUIZ.

Дякуємо усім за участь, дуже скоро зустрінемось на наступному етапі вікторин