Благодійна акція “Зігрій солдата”

На початаку вересня в нашій школі стартувала благодійна акція «Зігрій солдата» - збір гуманітарної допомоги для наших воїнів-захисників. Учителі та учні школи доєдналися до участі та впродовж місяця приносили те, що стане у нагоді нашим воїнам. Деякі класи об’єднували свої зусилля та разом надавали для захисників такі необхідні речі, як гернератори, бензопили, грубки для обігріву та багато іншого. Зібрана допомога була відправлена декільком адресатам, адже, як виявилось, багато хто її дійсно потребує. Але основні зусилля були направлені саме на допомогу нашій 1-й окремій танковій Сіверській бригаді, представники якої особисто завітали до школи. Солдати були приємно здивовані тим, наскільки учні та учителі були вмотивовані допомогти їм, які саме речі зібрали, а також із вдячністю прийняли найкращі побажання від представників школи – Президентської ради школи та вчителів. Школі була передана подяка, підписана особисто Леонідом Ходою. Залишились приємні спогади від волонтерської діяльності та спілкування з янголами-охоронцями нашої рідної землі.

Але, ми не зупиняємось на досягнутому, натхненно продовжуємо допомагати наближати таку бажану всім нам перемогу!

Усе буде Україна!  Ми в це щиро віримо!