Віртуальна екскурсія “Містичний Чернігів”

18 листопада у рамках проекту «Дні початкової школи» в СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов для учнів 2-х класів відбулася інтерактивна віртуальна екскурсія «Містичний Чернігів», яку провів екскурсовод Міден Ервін.

Діти дізналися про визначних людей нашого міста, історичні пам’ятки (їх зображення демонстрували на екрані), почули цікаві легенди. Креативна розповідь, артистична манера екскурсовода настільки вплинули на маленьких слухачів, що вони не хотіли, аби екскурсія завершувалася.

Пан Ервін охоче відповідав на численні запитання учнів і насамкінець закликав їх до вивчення історії рідного краю. А далі були щирі посмішки, веселе прощання, де кожен бажав особисто подякувати за приємний урок.