День китайської мови та культури

28 жовтня 2019 р. в СЗСШ №1 з пройшов «День китайської мови та культури». Відбулася зустріч з директором Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету професором Ши Яцзюнь.

Після церемонії відкриття було показано декілька художніх номерів, відбулася лекція на тему: «Культура Китаю» та міні – вікторина для учнів.

Для школярів було підготовлено декілька майстер - класів на різну тематику:

• Китайська мова для починаючих;
  • Каліграфія;
  • Мистецтво живопису, де учні мали змогу розглянути маски традиційного китайського театру, розібратися в значенні кольорів і розмалювати маски за своїми вподобаннями;
  • Мистецтво вирізання з паперу та в’язання китайських вузлів;
  • Демонстрація китайського національного вбрання, де учні мали змогу приміряти костюми нареченої, імператора та ін. і зробити фото на пам'ять;
  • Китайські традиційні ігри, де школярі мали можливість позитивно та цікаво провести час.

Майстер – класи проводили вчителі та учні Інституту Конфуція КНЛУ.

Завершилася зустріч колективним фото на згадку.