Перейти до контенту

Фестиваль англійської мови

Цікаво та змістовно пройшов у СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов фестиваль англійської мови.

Вчителі початкової ланки створили для своїх учнів невимушену атмосферу і подбали про те,щоб кожен урок запам’ятався дітлахам і сприяв кращому засвоєнню учбового матеріалу.

Наймолодші учні, які вивчають мову перший рік, відправились в подорож до чарівного замку, в якому гралися з новим другом та годували його смачною їжею.

Вчителі других класів запросили своїх вихованців на квести на теми: «З любов’ю до англійської та “Тварини”.

Третьокласники занурилися у гру «Магічна лампа Джина».

У 4-х класах командна олімпіада була присвячена Дню Святого Валентина.

Заходи підтвердили, що навчання може бути не лише складним та напруженим,а креативним та захоплюючим. Нестандартні завдання активізували роботу учнів, які працювали в командах.        Виховний захід “Подорожуючи Європою” проводився на паралелі 7-х класів. Метою заходу було ознайомлення учнів із фактами та цікавинками, відомими людьми та особливостями таких європейських країн як Італія (вч. Клименко О.Г.), Швеція (вч. Синяк П.О.), Фінляндія (вч. Сидоренко О.С.) та Іспанія (вч. Войнова Н.А.). Виступи-представлення містили пісні виконавців, музичні твори та замальовки зазначених країн. Кожне представлення країни супроводжувалось мультимедійною презентацією та музичним оформленням. Учні-учасники та вчителі з ентузіазмом підійшли до презентації обраної ними країни.