День Української писемності

8 листопада 2019 року в учні 9-10 –х класів СЗСШ №1 разом з учителями взяли участь у написанні XIX Всеукраїнського диктанту єдності, присвяченого Дню української писемності та мови. Усвідомлення причетності до загальнонаціональної культурної традиції дало змогу створити учасникам дійства урочисту атмосферу. Учні та вчителі не лише змогли виявити рівень грамотності, а й перевірити себе на знання Нового українського правопису. Ряд учасників надіслав фото своїх робіт на адресу Українського радіо. Долучаймось до вивчення української мови!

У рамках проекту «Дні початкової школи» учні 1-4 класів долучилися до святкування Дня української писемності і мови, виконавши творчий проєкт «Ой яка чудова українська мова!». Кожен клас продемонстрував свою лінгвістичну розвідку: хтось зі знання української фразеології, хтось цікавинки про походження українських слів, хтось узагальнив слова з труднощами в правописі тощо. Творчі проєкти зупиняють погляд не лише учнів початкової школи, а й старшокласників, дають змогу дізнатися їм щось нове, цікаве, а головне – усвідомити важливість вивчення рідної мови!