У СЗСШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов у рамках Днів початкової школи « Веселкові тижні» відбувся творчий проект «Народ скаже, як зав’яже!», присвячений Дню рідної мови. Учні 2-4 класів досліджували народні приказки і прислів’я. Кожен клас обрав тематику свого проекту (дружба, праця , Батьківщина, хліб тощо) і показав учням школи словесні народні перлинки, доповнивши їх ілюстраціями, фотографіями, загадками тощо. Захід сприяв зацікавленості учнів усною народною творчістю , сприяв вихованню в учнів любові й повазі до рідного слова.

15 лютого  у СЗСШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов у рамках Днів початкової школи  «Веселкові тижні» відбувся традиційний концерт за участі членів родини «А ми разом!». До дійства залучилася 21 творча родина. Глядачі змогли насолодитися чудовим співом учня 1-А класу Іванка Касяненка з бабусею Ольгою та дідусем Миколою, учениці 2-Б класу Марійки Хименко з татом Олександром Анатолійовичем, учениці 4-Б класу Вероніки Кириленко з татом, учня 3-Д класу Назарія Богданова з мамою Вікторією Владиславівною та татом Іваном Павловичем. Не можна було залишитися байдужими до виступу сестричок Мерйем та Азри Балта, Владислави і Софії Ільїних, Лілії та Вероніки Гринь. Творчий батьківський та учнівський колектив 3-А класу показав сучасну сценічну постановку казки «Муха-цокотуха». Вразили глядачів постановкою казки «Як зима розуму навчає» також  учениця 1-Г Оленка Віник з мамою Ольгою Михайлівною . Були й виступи колективів, акробатичні номери, гра на музичних інструментах тощо. А родина  Капетій  продемонструвала свою майстерність прикрашати святковий торт.  Концерт вирізнявся багатожанровістю та щирою , теплою атмосферою. Ми ще раз довели, що школа №1 – це велика й дружна родина!

8 лютого у СЗСШ №1 в рамках Днів початкової школи «Веселкові тижні» відбувся традиційний конкурс талантів «Зірки, на сцену!»
Учні вразили різноманіттям жанрів та рівнем виконавської майстерності! Тож «фіолетовий» День творчості допоміг відкрити нові зірочки на небосхилі талантів рідної школи!