“А ми разом!”

15 лютого  у СЗСШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов у рамках Днів початкової школи  «Веселкові тижні» відбувся традиційний концерт за участі членів родини «А ми разом!». До дійства залучилася 21 творча родина. Глядачі змогли насолодитися чудовим співом учня 1-А класу Іванка Касяненка з бабусею Ольгою та дідусем Миколою, учениці 2-Б класу Марійки Хименко з татом Олександром Анатолійовичем, учениці 4-Б класу Вероніки Кириленко з татом, учня 3-Д класу Назарія Богданова з мамою Вікторією Владиславівною та татом Іваном Павловичем. Не можна було залишитися байдужими до виступу сестричок Мерйем та Азри Балта, Владислави і Софії Ільїних, Лілії та Вероніки Гринь. Творчий батьківський та учнівський колектив 3-А класу показав сучасну сценічну постановку казки «Муха-цокотуха». Вразили глядачів постановкою казки «Як зима розуму навчає» також  учениця 1-Г Оленка Віник з мамою Ольгою Михайлівною . Були й виступи колективів, акробатичні номери, гра на музичних інструментах тощо. А родина  Капетій  продемонструвала свою майстерність прикрашати святковий торт.  Концерт вирізнявся багатожанровістю та щирою , теплою атмосферою. Ми ще раз довели, що школа №1 – це велика й дружна родина!